AK PARTİ MERSİN MİLLETVEKİLİ HACI ÖZKAN MESİAD YENİ YÖNETİM KURULU’ NU ZİYARET ETTİ

AK PARTİ MERSİN MİLLETVEKİLİ HACI ÖZKAN MESİAD ZİYARETİ

Geçtiğimiz ay gerçekleşen MESİAD 15. Olağan Genel Kurul’ un ardından yeni Yönetim Kurulu Başkanı ve üyelerine tebrik dileklerini iletmek üzere Ak Parti Mersin Milletvekili Hacı ÖZKAN Yönetim Kurulu Üyelerini ziyarette bulundular.

Ziyarete; MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan ENGİN, MESİAD Saymanı M. Ali AKDEMİR, MESİAD STK’ lardan Sorumlu Konsey Başkanı Bedrettin GÜNDEŞ ve MESİAD Lojistik ve Akaryakıt Sektöründen Sorumlu Konsey Başkanı Abuzer YAVUZ ev sahipliği yaptılar.

Ak Parti Mersin Milletvekili Hacı ÖZKAN, yeni Yönetim Kurulu’ nu tebrik etmek ve başarılar dilemek için ziyaret etmek istediklerini belirtti. Ak Parti Mersin Milletvekili Hacı ÖZKAN, MESİAD’ dan projeler beklediğini sözlerine ekledi ve devam ederek: “Mersin ‘ i hak ettiği konuma el birliği ile taşımalıyız. Projeler ile ilgili hibe desteklerinden faydalanarak hayata geçirebiliriz” dedi.

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan ENGİN ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Ak Parti Mersin Milletvekili Sn. ÖZKAN’ ın düşüncelerini doğruladı ve şunları söyledi; “ MESİAD olarak biz de sizinle aynı düşünceleri paylaşıyoruz. Ürettiğimiz, hayata geçirdiğimiz projelerle Mersin’ i ve bölgemizin gelişmesine destek olacağız. Bunun için gerekli tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliklerine açığız.” Dedi.

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan ENGİN, ziyaretlerinden dolayı Ak Parti Mersin Milletvekili Sn. ÖZKAN’ a teşekkürlerini sundu.

tarih: 

Monday, March 12, 2018