MESİAD BAŞKANI HASAN ENGİN, ÇUKUROVA SİFED YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLLİĞİNE SEÇİLDİ

12.04.2018 Perşembe günü, Olbios Otel’ de gerçekleşen Çukurova SİFED Genel Kurul Toplantısı’ na MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan ENGİN ile MESİAD’ ın Çukurova SİFED delegeleri katılım sağladı.

Çukurova SİFED üyelerinin katılımı ile gerçekleşen toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Ali DOĞAN, katılım sağlayanlara teşekkürlerini sundu ve Çukurova SİFED’ in 13 dernekten kurulup bugüne kadar gelen ve bin üç yüz iş insanını temsil eden bir kuruluş olduğuna değindi.

Federasyonun kuruluş amaçlarına da değinen Başkan Sn. DOĞAN’ ın konuşmasının ardından toplantı gündem maddelerine geçildi. Divan Başkanlığına oy birliği ile MESİAD STK’ lardan Sorumlu Konsey Başkanı Bedrettin GÜNDEŞ seçilirken, Divan üyeliklerine de yine oy birliği ile Kubilay ŞAHİN ve GÜLCAN KIŞ seçildi.

Tek liste ile gerçekleşen Çukurova SİFED Genel Kurulu’ nda yeni başkan Süleyman SÖNMEZ ve Yönetim Kurulu oy birliği ile seçildi.

Seçimin ardından Çukurova SİFED yeni Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman SÖNMEZ, teşekkürlerini ileterek sözlerine başladı ve Çukurova’ nın büyük bir potansiyele sahip olduğunu ve Çukurova SİFED’ in TÜRKONFED ile Türkiye genelinde çalışmalar yürüterek projeler üretileceğini dile getirdi. Ardından Sn. SÖNMEZ, Çukurova SİFED geçmiş dönem başkanı Ali DOĞAN’ a çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı ve Çukurova SİFED Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hasan ENGİN, Mersin ve Adana’ nın birlikte hareket etmesi gerektiğine dikkat çekti ve ortak projelere yönelik Çukurova SİFED için çalışmalar yürütüleceğini vurguladı.

Çukurova Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (Çukurova SİFED) Yönetim Kurulu Üyeleri;

 

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

1

SÜLEYMAN SÖNMEZ

2

HASAN ENGİN

3

HALİD MİLLİ

4

YAKUP ATEŞ

5

BELGİN GÜLER ÖZÇELİK

6

AYFERİ TUĞCU

7

NEVAF KILIÇ

8

VAHDETTİN KILIÇ

9

MAZLUM BALKAN

10

GÜL AKYÜREK

11

SEFA NOYANER

12

ŞEBNEM AKALIN

13

HASAN SÖYÜMEZ

14

ADNAN GÜNDOĞDU

15

RIDVAN ARIÇ

16

ENVER YILMAZ

17

ALİ CAN BOĞA

18

HAKKI MERT DAĞSUYU

19

VEDAT GİZER

20

İ.MEHMET EREL

21

MUSTAFA ÖNCÜL

22

GÜLCAN KIŞ

23

SELAHATTİN BALKAN

24

BEDRETTİN GÜNDEŞ

25

RANA DAL

 
 

tarih: 

Tuesday, April 17, 2018