MESİAD, MERSİN CUMHURİYET BAŞSAVICISI MUSTAFA ERCAN’ I ZİYARET ETTİ

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan ENGİN ile Yönetim Kurulu Üyeleri Mersin Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa ERCAN’ a nezaket ziyaretinde bulundular.

Ziyarete, Başkan Sn. ENGİN’ in yanı sıra Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet POLAT, MESİAD Genel Sekreteri Yiğit GÖKŞEN, MESİAD STK’ lardan Sorumlu Konsey Başkanı Bedrettin GÜNDEŞ, MESİAD Büyükşehir Belediyesi, İlçe Belediyeler ve Kamu Kurumlarından Sorumlu Konsey Başkanı Ali CAN, MESİAD Üniversiteler ve Üye İlişkilerinden Sorumlu Konsey Başkanı Mehmet AVCILAR, MESİAD Akademisiad, İnovasyon ve Endüstri 4.0’ dan Sorumlu Konsey Başkanı Serkan UZUNADAM, MESİAD Turizm ve Fuarlardan Sorumlu Konsey Başkanı Fevzi BOYRAZ ve MESİAD Tarım, Gıda ve Sağlıktan Sorumlu Konsey Başkanı Ramazan ÖZ katılım sağladı.

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan ENGİN ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından Mersin ve bölge sorunları ile çözüm önerilerinin iletildiği ziyarette, Mersin Cumhuriyet Başsavcısı Sn. ERCAN tarafından da MESİAD Yönetim Kurulu’ na yeni dönemde tebrik ve başarı temennileri sunuldu.

tarih: 

Tuesday, April 17, 2018