MESİAD, MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI (MTSO) YÖNETİM KURULU BAŞKANI AYHAN KIZILTAN’ I ZİYARET ETTİ

06.04.2018 tarihinde gerçekleşen MTSO Yönetim Kurulu seçimlerinin ardından başkanlık görevini üstlenen Sn. KIZILTAN ve yeni Yönetim Kurulu Üyelerine MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan ENGİN ile Yönetim Kurulu Üyeleri tebrik ziyaretinde bulundular.

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan ENGİN, Sn. KIZILTAN’ ı tebrik ederek sözlerine başladı ve kentteki tüm STK’ ların ve Odanın işbirliğinin önemine dikkat çekerek birlik ve beraberliği vurguladı.

Özellikle Mersin’ de yapılacak yatırımların koordinasyonu, neler yapılması gerektiğinin tespiti ve konuların yetkili kurum ve kuruluşlara iletilmesi hususunun koordineli bir şekilde tek elden yürütülmesi gerektiği konusunda hem fikir olundu. Bu amaçla ilgili tüm kurum ve kuruluşların katılım sağlayacağı, yapılacak çalışmaların da ortak bir havuzda yürütüleceği bir komite oluşturulması gündeme geldi.

Ziyarete, Başkan Sn. ENGİN ile birlikte Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet POLAT, MESİAD Genel Sekreteri Yiğit GÖKŞEN, MESİAD STK’ lardan Sorumlu Konsey Başkanı Bedrettin GÜNDEŞ, MESİAD Büyükşehir Belediyesi, İlçe Belediyeler ve Kamu Kurumlarından Sorumlu Konsey Başkanı Ali CAN, MESİAD Üniversiteler ve Üye İlişkilerinden Sorumlu Konsey Başkanı Mehmet AVCILAR, MESİAD Akademisiad, İnovasyon ve Endüstri 4.0’ dan Sorumlu Konsey Başkanı Serkan UZUNADAM, MESİAD Turizm ve Fuarlardan Sorumlu Konsey Başkanı Fevzi BOYRAZ ve MESİAD Tarım, Gıda ve Sağlıktan Sorumlu Konsey Başkanı Ramazan ÖZ katılım sağladı.

tarih: 

Tuesday, April 17, 2018