HABERLER

Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ ün, çocukları geleceğin teminatı olarak gördüğü en önemli gösterge bugün coşkuyla kutladığımız bu bayram günüdür.

Çocuklara, barış ve güven ortamı içinde daha yaşanılabilir bir dünya bırakmak... devamı

Bildiğiniz gibi 24 Haziran’ a erken seçim konulmasıyla seçim atmosferine girilmiş bulunulmaktadır. Ekonomide bulunan belirsizliğin ortadan kaldırılması ve sürecin uzamaması adına erken seçim kararını MESİAD olarak olumlu karşılamaktayız.

... devamı

16.04.2018 Pazartesi günü Meslek Adamları Birliği Derneği (MAB), Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu’ nu ziyaret etti.

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan ENGİN ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ev sahipliği yaptığı ziyarette... devamı

MESİAD’ ın geleneksel olarak düzenlediği MESİAD ve Mersin Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksel Okulu ortaklaşa düzenlediği Proje Pazarı Sergi Etkinliği Mersin Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu bahçesinde gerçekleştirildi.

... devamı

Mersin Meteoroloji İl Müdürü Mehmet DEMİR, MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan ENGİN’ e tebrik ve başarı dileklerini iletmek üzere ziyarette bulundu.

MESİAD Başkanı Hasan ENGİN’ in ev sahipliği yaptığı ziyarette gelecek yıllardaki iklim... devamı

12.04.2018 Perşembe günü, Olbios Otel’ de gerçekleşen Çukurova SİFED Genel Kurul Toplantısı’ na MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan ENGİN ile MESİAD’ ın Çukurova SİFED delegeleri katılım sağladı.

Çukurova SİFED üyelerinin katılımı ile... devamı